Про мене
Активною людиною слід бути не лише у своєму професійному колі. "Ніколи не стій на місці!" - саме з таким девізом я приймала участь у міському конкурсі "Молода людина року". 
Вчитель хореографії, як і загалом інший вчитель, має стати прикладом для своїх учнів. Педагог неодмінно повинен бути добрим організатором творчого процесу. Висока вимогливість і до себе, а не тільки до учнів – одне з першочергових завдань вчителя хореографії в школі.
У повсякденному житті ми не зустрічаємося з мірою, за допомогою якої можна було б виміряти патріотизм. Любов до Батьківщини стає силою руху тоді, коли у людини відображені у свідомості образи, пов’язані з рідним краєм, мовою, коли з’являється почуття гордості від того, що все це – твоя Батьківщина. У процесі патріотичного виховання відіграє гармонійний розвиток особистості, де значне місце займає народне хореографічне мистецтво. Завдяки вивченню національної танцювальної культури діти зростають справжніми патріотами. Український народний танець формувався і вдосконалювався протягом віків та був тісно пов’язаний із життям народу, його побутом, працею.

2 коментарі:

  1. Творча особистість талановита у всьому, Каріна Анатоліївна молодий, але дуже активний педагог. Творчих і кар'єрних успіхів!!!

    ВідповістиВидалити